• Screenshot

  مرکز خدمات روانشناسی هیراد

  مرکز این سایت در استان گلستان قرار دارد و فعالیت آنها به خدمات روانشناسی و روانشناختی برمیگردد، وبسایت این مرکز توسط تیم علمی فناوری آلکاپ در خردادماه ۱۳۹۸ طراحی شد و تاکنون به فعالیت خود ادامه میدهد.

  http://www.hirrad.ir
 • Untitled (2)

  مجله تفریحی سرگرمی به روز

  مجله تفریحی سرگرمی بروز دومین وبسایتمان بعد از تکس موزیک است که راه اندازی آن به سال ۱۳۹۸ برمیگردد. در این وبسایت به تمام موضوعات از جمله خبرها،مطالب مرتبط با ورزش و عجیب ترین ها و… می پردازیم. خوشحال میشویم از آخرین وبسایت کنونی تیم آلکاپ دیدن کنید. این وبسایت هم اکنون در دسترس نیست.

 • Untitled

  هاستینگ سه سوت هاست

  سه سوت هاست یکی از برترین هاستینگ های ایران است که با قیمتی مقرون به صرفه و ارائه سرویس های باکیفیت، سرویس دهنده هاست های لینوکسی و سرور آلمان است. این هاستینگ توسط تیم علمی فناوری آلکاپ با طراحی و همت محمدحسین شیرکوند تکمیل و درسال خردادماه ۱۳۹۷ در دسترس همگان قرار گرفت.

  https://3sothost.ir
 • zarabaneit

  ضربان آی تی

  ضربان آی تی یک وبسایت جامع برای آموزش های اینترنتی است که تنها به ارائه آموزش هایی در حوزه برنامه نویسی، طراحی وبسایت و نظیر این موضوعات میپردازد. لازم بذکر است این وبسایت نیز در سال ۱۳۹۷ راه اندازی شد که توانست توقع مارا برآورده کند و بسیار درخشید.

  http://zarabaneit.ir/
 • Untitled (3)

  سینا بار

  سینا بار وبسایتی به درخواست شرکت حمل و نقل سینا بار در شهر ورامین توسط تیم آلکاپ طراحی شد. این وبسایت را توانستیم در عید ۱۳۹۸ تکمیل کنیم و به شرکت محترم سینا بار تحویل دهیم.

  http://siinabar.ir/

خداحافظی از پروژه های قبلی در پایان امسال

ما تمام سعی و تلاش خودمان را در این مدتی که با عنوان تیم علمی فناوری آلکاپ و هادریانوس فعالیت میکردیم برای بدست آوردن رضایت ...

خدمات ما

در این صفحه می توانید تخصص ها و حرفه های ما را بیابید و درصورت تمایل به ما...

اشتراک خبرنامه

با تیم علمی فناوری آلکاپ دیده شوید ...